Krátkodobé půjčky

a další půjčky

Půjčky se zástavou nemovitosti

Napsal admin • Sep 28th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky se zástavou nemovitosti bývají výhodnější a mají nižší roční úrok. Protože věřitel má svoji půjčku jištěné vaší nemovitostí. Díky tomu je to pro něj menší riziko a díky tomu mohou být také nižší roční úroky.

Půjčky se zástavou vaší nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou naprosto běžnou záležitostí. Kdo by neznal hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření. Půjčky se zástavou nemovitosti si však nemusíte brát pouze na bydlení, ale také na jiné věci, které potřebujete zrovna financovat.

Bankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti od banky jsou vždy výhodnější. Banky vždy nabízejí nejvýhodnější podmínky na finačním trhu. U bank máte také větší jistotu, že se bude chovat solidně a nebude na vás zkoušet různé triky. Banky nabízejí hypotéky. Hypotéky je právě jištěná vaší nemovitostí. Volíte si také délky fixace hypotéky. Po dobu fixace hypotéky máte pevně daný úrok. Roční úrok u hypotéky se může změnit až po skončení fixace hypotéky. V tomto období můžete i celou hypotéku doplatit.

Nebankovní půjčky z nebankovního sektoru

Půjčky se zástavou nemovitosti poskytují také nebankovní společnosti. Takové nebankovní společnosti se zaměřují právě na ty více problémové klienty, kteří z nějakých důvodů neuspěli u banky a proto se obracejí na nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti často nejsou při posuzování bonity klienta tak přísné. Často poskytují půjčku i lidem, kteří mají již nějaký ten zápis v registru dlužníků. Do registru dlužníků se dostanou lidé, kteří měli problémy se splácením svých dřívějších úvěrů a půjček.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.